Evropské seskupení pro územní spolupráci TRITIA s ručením omezeným (dále jen ESÚS TRITIA) bylo právně zaregistrováno Ministerstvem zahraničních věcí Polské republiky dne 25. února 2013. Seskupení bylo založeno za účelem usnadnění a rozšíření přeshraniční, nadnárodní a meziregionální spolupráce mezi svými členy s cílem posílit hospodářskou a sociální soudržnost, zejména prostřednictvím realizace projektů nebo programů územní spolupráce s těmito cíli:

  1. usnadnění každodenního života obyvatel území,
  2. vytváření přeshraniční soudržnosti na úrovni celého území,
  3. realizace projektů za účelem společného strategického rozvoje.

Náš Facebook

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Indeed for all children to projekt  finansowany przez International Visegrad Fund w którym EUWT TRITIA przez ponad rok towarzyszyła Zespołowi Placówek Szkolno Rewalidacyjno Wychowawczych z Cieszyna oraz placówkom takim jak Střední škola  Základní škola a Mateřská škola z Trzyńca i  Špeciálna základná škola z miejscowości Turzovka na Słowacji w realizacji wspólnych, międzynarodowych działań dla dzieci :) Serdecznie dziękujemy za współpracę!

"Indeed for all children" to projekt finansowany przez International Visegrad Fund w którym EUWT TRITIA przez ponad rok towarzyszyła Zespołowi Placówek Szkolno Rewalidacyjno Wychowawczych z Cieszyna oraz placówkom takim jak Střední škola Základní škola a Mateřská škola z Trzyńca i Špeciálna základná škola z miejscowości Turzovka na Słowacji w realizacji wspólnych, międzynarodowych działań dla dzieci 🙂 Serdecznie dziękujemy za współpracę! ... See MoreSee Less

7 hours ago

2️⃣7️⃣ maja - Dzień Samorządu Terytorialnego🇵🇱

Śląskie. Pozytywna energia
... See MoreSee Less

1 day ago
Číst více

Náš Youtube